Набір практичних робіт Перелік обладнання для початкових класів +38 066 797 7300 відповідає Концепції Нової української школи ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір практичних робіт з природознавства

Набір практичних робіт з природознавства

  • Модель: NP070
  • Бонусні бали: 20
  • Наявність: Є в наявності
3800 грн Ціна в бонусних бали: 3800


прир

Призначення:

Використовується в початкової школи загальноосвітнього навчального закладу для практичних занять та у позаурочній діяльності з природознавства. Набір розрахований для проведення дослідів, пов'язаних з грунтом, живою природою, водою і повітрям. Набір дозволяє провести не менше 38 робіт за темами:  «Приготування гербарію», «Вивчення будови плодів і насіння», «Вивчення квіткової рослини», «Вивчення листя», «Спостереження за проростанням насіння і зростанням рослин», «Вплив світла на ріст і розвиток рослин», «Посів насіння культурних рослин», «Розмноження кімнатних рослин», «Спостереження листопада», «Причини листопада», «Вивчення річних кілець дерева», «Вивчення життя рослини в зимовий період», «Вимірювання зросту і ваги людини та розрахунок індексу маси тіла», «Вимірювання пульсу і температури людини»,  «Вивчення властивостей снігу і льоду», «Властивості води», «Повітря і його властивості», «Дослідження температури повітря», «Знайомство з корисними копалинами», «Вивчення осадових порід», «Склад грунту», «Причини руйнування грунту», «Спостереження за погодою», «Визначення сторін горизонту».

Рекомедована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики:

Iнструкція з докладним описом експериментів - 1 шт., корпус з поворотним штативом - 1 шт., лупа ручна - 1 шт., лінійка - 1 шт., воронка - 1 шт., стакани 100 мл - 3 шт., пінцет - 1 шт., ножиці - 1 шт., ложка-дозатор - 1 шт., скляна паличка - 1 шт., штатив для пробірок - 1 шт., пробірки - 4 шт., пробка з трубкою - 1 шт., пробка без отворів - 1 шт., чашки Петрі - 2 шт., флакон з кришкою-крапельницею - 1 шт., фільтри знезолений Ø 5,5 см - 100 шт., фільтри знезолений Ø 12,5 см - 10 шт., стрічка вимірювальна сантиметрова - 1 шт., ваги електронні - 1 шт...та інше, не менш 190 пристосувань та елементів.

Пластикова скриня з кришкой - 1шт. 

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися