Каса букв, складів, цифр та лічільного матеріалу (укр/рос, роздавальна) купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Каса букв, складів, цифр та лічільного матеріалу (укр/рос, роздавальна)

Каса букв, складів, цифр та лічільного матеріалу (укр/рос, роздавальна)

  • Модель: NM017
  • Бонусні бали: 1
  • Наявність: Є в наявності
90 грн Ціна в бонусних бали: 90


мовно

Призначення:

Роздатковий матеріал під час вивчення української мови в початкових класах НУШ.

Рекомедована кількість: 30 шт.

Склад та технічні характеристики:

Планшет (Обкладинка ПВХ), картки з буквами, складами, цифрами і рахунковим матеріалом, формою і кольорами.
Формат: не менше 18x14 см.
Поставляється в пакеті.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися