НА БАЗІ ЛНУ ВІДКРИЛИ СУЧАСНУ МУЛЬТИМЕДІЙНУ ЛАБОРАТОРІЮ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

НА БАЗІ ЛНУ ВІДКРИЛИ СУЧАСНУ МУЛЬТИМЕДІЙНУ ЛАБОРАТОРІЮ

На філологічному факультеті Львівського національного університету ім. І.Франка  відкрили сучасну мультимедійну лабораторію. Її обладнали інтерактивною дошкою та понад 20-ма сучасними комп'ютерами. Використовуючи можливості лабораторії студенти зможуть застосувати інтерактивні методи навчання, стати учасниками онлайн лекцій та проводити скайп семінари з носіями іноземних мов.

Загалом на факультеті навчається 1,5 тис студентів за 4 спеціальностями, серед яких є слов'янські мови - польська, чеська, словацька, болгарська, сербська, словенська, хорватська, російська мова та література. Скористатися перевагами лабораторії також зможуть викладачі та студенти інших спеціальностей вишу.

“Інвестиції в освіту та сприяння в організації матеріального забезпечення навчального процесу є дуже важливими. Презентована аудиторія стала вже другою сучасною лабораторією, яку цьогоріч відкрили на базі університету - у травні відбулося урочисте відкриття Лабораторії інновацій. Сподіваємося надалі створювати більше можливостей для розвитку наших студентів”, - зазначив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ ім. І. Франка Віталій Кухарський

Проект реалізували за фінансової підтримки Посольства Болгарії в Україні.

Теги: НА БАЗІ ЛНУ ВІДКРИЛИ СУЧАСНУ МУЛЬТИМЕДІЙНУ ЛАБОРАТОРІЮ